gri koç akademi logo

Gri Koç Kimdir?

Gökhan Müftüoğlu

12 Kasım 1987’de Kırıkkale’de doğan Gökhan Müftüoğlu üniversite yıllarında kişisel gelişim ve koçluk üzerine eğitimler almaya başladı.

Etkili İletişim, Sunum Teknikleri, Beden Dili, Liderlik, Profesyonel Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Hafıza Teknikleri, Hızlı Okuma gibi sertifikalı eğitim programlarını tamamladı.

İş hayatına özel bir eğitim kurumunda başladı. Çalıştığı ilk özel eğitim kurumundan 1,5 yıl sonra istifa edip, 17 Mart 2013 tarihinde Gri Koç Akademi’yi kurdu.

Türkiye’nin ilk ve toplamda 1,5 milyonu aşkın abonesi ile alanında en büyük YouTube kanalları olan Gri Koç YouTube / Gri Koç 11 YouTube / Gri Koç 10 YouTube / Gri Koç 9 YouTube / Gri Koç Üni Tayfa’yı kurdu.

10.000 saati aşkın bireysel sınav koçluğu/danışmanlığı yaptı. Türkiye genelinde 500’ü aşkın seminer/konferans verdi. Türkiye’nin dijital destekli ilk sınav planlama defteri olan, 4 yılda 200 bin satış adedine ulaşan Gri Planlama Defteri’ni üretti.

Toplamda 2,5 milyonu aşkın öğrenciye ulaşan sınav kitaplarının danışmanlığını yaptı. ‘’Başarmak isteyen bütün öğrencilere’’ sloganıyla Griden Beyaza kitabını yazdı.

Şu anda mükemmel ekip arkadaşları ile birlikte projelerine devam ediyor.  Ha bir de bunu neden yazarlar bilmiyoruz ama kendisi evli ve 1 çocuk babasıdır. 🙂

1+
yıllık deneyim
1+
saati aşkın bireysel görüşme
1+
seminer
1+
abone

Merak Edilenler

Gri Koç seminerleri kurumlardan gelen talepler üzerine anlaşma sağlandıktan sonra planlanmaktadır. Planlanan seminerlerimize öğrencilerimizin katılımı ücretsizdir.

GriKoç /Gökhan Müftüoğlu 2024YKS sürecinde yeni bireysel öğrenciler almayacaktır. Bireysel koçluk yerine, GriKoç’un yönetiminde binlerce öğrencinin çok üst düzeyde fayda gördüğü Navigasyon Koçluk Sistemi ile öğrencileri ile birlikte olacaktır.

Gri Koç ekibi ile birlikte doğum yeri olan Kırıkkale’de çalışmalarına başlamış şu anda İstanbul’da bulunan ofisinde çalışmalarına devam etmektedir.