Biz Kimiz?

 

Amacı kabiliyetini keşfeden, motivasyonu yüksek gençleri, planlı ve azimli bir şekilde geleceğe hazırlamak olan profesyonel bir koçluk ve danışmanlık şirketidir.

17 Mart 2013 tarihinde Gri Koç-Gökhan Müftüoğlu tarafından kurulmuş olup, yayın danışmanlığı, bireysel YKS danışmanlığı, fiziki/dijital seminer ve youtube alanlarında faaliyet göstermektedir.

Toplamda 1,5 milyon aboneye sahip youtube kanallarında yayınlanan videolar ile tüm Türkiye’deki öğrencilere YKS hazırlık sürecinde plan, program, motivasyon ve kariyer alanlarında yol göstermektedir. Tüm sosyal medya platformlarında bu konular özelinde içerik üretmektedir.

 

Türkiye genelinde motivasyon ve planlama üzerine düzenlenmiş seminer programları ile ülke genelinde on binlerce katılımcıya ulaşmış, 1.000’e yakın fiziki ve dijital seminer programı gerçekleştirmiştir. Hala da profesyonel koçluk alanında yılların deneyimiyle oluşturulmuş ve yeni nesil gençlerin hayallerine ulaşma yolunda ihtiyaç duyduğu, içeriği; motivasyon, planlama, sınav taktikleri, verimli çalışma, irade, zaman yönetimi, hedef belirleme, kariyer planlama konularından oluşan seminer programları yapmaktadır.

 

Türkiye genelinde öğrencilere, YKS sürecine dair sınav süreçlerinin profesyonel olarak takibi ve yönetilmesi, öğrencilerin YKS’ye dair tüm sorularının yanıtlanması, bireysel ihtiyaç analizlerine uygun çalışma taktiklerinin belirlenmesi, düzenli ve verimli çalışma planlamalarının yapılması konularında bireysel Online YKS danışmanlığı hizmeti vermektedir.

 

Türkiye’nin dijital destekli ilk planlama defteri olan ve 200.000 satışa ulaşan Gri Planlama Defteri’nin üreticisidir. Bununla birlikte 2,5 milyona yakın baskı adedi ile 64 YKS kitabının danışmanlığını yapmaktadır.

Contact

Bize Ulaşın 🙂

Kurumsal işbirlikleri için bize ulaşın

    Seminer Talepleri – 0534 511 0071

    Contact