Ekibimiz

Gökhan Müftüoğlu - Kurucu ve Profesyonel Koç

1987 Kırıkkale doğumluyum. Üniversite 3.sınıftan bu yana kişisel gelişime inanılmaz bir ilgi duyuyorum. Onlarca seminere ve eğitime katıldım. 2011 yılında Erciyes Üniversitesi’nden mezun oldum. Önce farklı eğitim kurumlarında çalıştım. 2009-2013 yılları arası Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu Anlayarak Hızlı Okuma, Hafıza Geliştirme Teknikleri, Beden Dili, Etkili İletişim, Liderlik ve Takım Çalışması eğitim programlarını tamamladım. Daha sonra 2013 yılında ekibim ile beraber Gri Koçluk’u kurduk. O günden bugüne Gri Geminin Kaptanlığını yapıyorum. Halen şu anda ülkenin bir çok yerinde motivasyon, kariyer, kişisel gelişim üzerine seminerler veriyor, online platformda yayınlar yapıyorum.

Gamze Müftüoğlu – Gri Koçluk Genel Müdür

2 Şubat 1989 yılında İzmir’de, bu güzel dünyaya gözlerimi açmışım. Annemin ve babamın tek kızıyım. İlk, Orta Öğretim, Lise ve Üniversite hayatımı yani öğrenim hayatımın tamamını Kayseri’de geçirdim. 2008 yılında, ikinci senemde bir mezun olarak Erciyes Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı bölümünü kazandım. 4 yıllık üniversite serüvenimde bugünlere hazırlık için kişisel gelişim ve eğitim anlamında kendime katmam gereken çok şey olduğunu fark ettim. Üniversiteyi okurken aynı zamanda Türkiye’nin iyi bir eğitim danışmanlık firmasında İletişim ve Sosyal Sorumluluk Projesi üzerine pozisyonlar alarak 2 yıl kadar çalıştım. Bu süreçte Etkili İletişim, Beden Dili, Sunum Teknikleri, vb. kişisel gelişim eğitimlerini tamamladım. Bir sosyal sorumluluk projesi kapsamında gönüllü olarak köylere, kasabalara ve yatılı bölge okullarına gidip seminerler verdim. Profesyonel Öğrenci Koçluğu, Yaşam Koçluğu, Anlayarak Hızlı Okuma, Hafıza Geliştirme Teknikleri programlarını tamamladım. 2013 yılından bugüne Gri Ailemin içinde Profesyonel Koç ve Genel Müdür olarak görev almaktayım.

Neşe Savaş Çelebi – Gri Koçluk Sosyal Medya Sorumlusu

1993 yılının Ekim ayında ailemin ortanca çocuğu ve tek kızı olarak dünyaya geldim. Doğma büyüme Kırıkkaleli oluyorum. Çok uysal ve bir o kadar uykuyu seven bir çocukluğumun ardından ilk ve orta öğretimimi yine Kırıkkale’de tamamladım. Ve ben de sizler gibi lise yolculuğumda ilk sınavımla tanıştım. OKS ile başlayan yolculuk YGS-LYS-KPSS olarak durmadan devam etti. Kız Meslek Lisesi Çocuk Gelişimi mezunuyum. Ve özellikle tanıyan bilir bir KPSS geçmişim de var 🙂 Tüm bu çabaların ardından hayatıma kelebek etkisi yapan bir kurum oldu ve ben orada staja başladım. Çalışmalarım devam ederken üniversite hayatıma Sosyoloji bölümüyle devam ettim. Yıllar geçti ve eğitimimle birlikte o kurumda ilerlemeye devam ettim. “Etkili İletişim”, “Beden Dili”, “Satış ve Pazarlama Uzmanlığı”, “Yaşam Koçluğu” ve “Hafıza Teknikleri” gibi birçok sertifikalı programı tamamladım ve yılların verdiği tecrübe ile sizlere hizmet vermeye devam ediyorum. https://grikocakademi.com.tr/ sizlere Sosyal Medya Sorumlusu olarak her an destek vermekteyim.

Emel Altınlı - Gri Koçluk İletişim Sorumlusu

1986 yılının Ocak ayında Kırıkkale’de ailenin en büyük ve tek kızı olarak dünyaya gelmişim. İlk, Orta ve Lise hayatından sonra; Üniversite için Kırıkkale’den Ordu’ya geçiş yaptım. 2012 yılında Ordu Üniversite’si İktisat Bölümünü, bölüm 3.sü olarak tamamladım. Üniversite bitince ne olur? Tabi ki iş aranır. Okulu derece ile bitirseniz bile her kapı deneyim istediğinden, özel bir muhasebe bürosunda 6 ay ön muhasebe yaptım. Baktım burada kendimi geliştirip kimseye faydam olamayacak ben de işten ayrıldım. Çok geçmeden 2013 yılının Mart ayında Gri Koçluk’a başladım. Hani her insanın hayatında birkaç dönüm noktası olur ya işte Gri Koçluk ve ekibi benim hayatımın dönüm noktalarından biridir. Herkese faydalı olabilmek adına “Etkili İletişim”, “Beden Dili”, “Yaşam Koçluğu” gibi birçok sertifikalı programı tamamladım. O günden bugüne Gri Koçluk’ta İletişim Sorumlusu ve Gri Koç Mobil Uygulama Yöneticisi olarak sizlere yardımcı olmaya çalışıyorum.

Contact

Bize Ulaşın 🙂

Kurumsal işbirlikleri için bize ulaşın

    Seminer Talepleri – 0534 511 0071

    Contact