YKS’YE NKS İLE
HAZIRLAN!

YKS’YE
NAVİGASYON KOÇLUK SİSTEMİ
İLE HAZIRLAN!

NAVİGASYON KOÇLUK SİSTEMİ NEDİR?
İÇERİĞİNDE NELER VAR?

Kaydır

PLANLAMA KOÇLUĞU

Gri Koç’un TYT-AYT seviyelerine özel yayınladığı videolarla haftalık programlarını/aylık planlarını kolaylıkla hazırlayabileceksin. Bu sayede çok daha düzenli çalışacaksın.

MOTİVASYON KOÇLUĞU

Gri Koç tarafından üretilen duygu-mantık temelli motivasyonel videolar, günlük paylaşımlara ulaşacaksın. Bu sayede motivasyonunu her gün çok daha yukarılarda tutacaksın.

KAYNAK KOÇLUĞU

Gri Koç’un ders ders seviyene göre seçtiği kaynaklarla çalışacaksın. Bu sayede asla boşa zaman kaybetmeyip, netlerini çok daha hızlı şekilde yükselteceksin.

DENEME KOÇLUĞU

Gri Koç’un önerdiği denemeleri, önerdiği tarihlerde çözerek adım adım kendini analiz edeceksin. Özel deneme sratejilerini öğrenerek netlerini hızlıca yükselteceksin.

SORU CEVAP YAYINLARI

Gri Koç’un her hafta seviyelere özel canlı yayınlarına katılabileceksin. Bu sayede seviyene özel olarak en çok merak edilen soruların cevabını alabileceksin.

VERİMLİ ÇALIŞMA KOÇLUĞU

Gri Koç’un 10 yıldır çalıştığı derece öğrencileri ile deneyimleyip mükemmel verim aldığı bilimsel temelli çalışma tekniklerini öğreneceksin. Bu sayede yanlış çalışma metodları ile zaman kaybetmeyeceksin.

VELİ KOÇLUĞU

Aylık düzenli videolarla öğrencilere sınav konusunda yaklaşım konusunda tavsiyeler alacaksınız. Bu sayede öğrencimizin başarı sürecine çok olumlu yönde katkıda bulunacaksınız.

SEN DE
YKS’YE GRİ KOÇ NAVİGASYON İLE
HAZIRLAN!